Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
Aan de Stegge Bouw en projectontwikkeling Twello Wensink Lease Loge www.adst.nl
Agterhuis Elektrotechniek Bouw en projectontwikkeling Hattem Businessclub www.agterhuis-elektrotechniek.nl
ALM Afbouwgroep Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.alm.nl
B.V. Kraanbedrijf BKF Bouw en projectontwikkeling Kampen Businessclub www.bkf.nl
B+K Alusystemen BV Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.bkalu.nl
Bam Infra Regionaal Nieuwleusen Bouw en projectontwikkeling Nieuwleusen Wensink Lease Loge www.baminfra.nl/asfalt-wegen
BEMOG Projectontwikkeling Bouw en projectontwikkeling Zwolle Baker Tilly Loge Plus www.bemog.nl
BENK PROJECTS B.V. Bouw en projectontwikkeling Meppel Businessclub www.benkprojects.nl
Beumer Las- en Montagewerk Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub
BMN Bouwmaterialen Bouw en projectontwikkeling Nunspeet Businessclub www.bmn.nl
Bosch Schilders- en afwerkingsbedrijf Bouw en projectontwikkeling Dalfsen Businessclub www.schildersbedrijfbosch.nl
Bouwbedrijf Bongers BV Bouw en projectontwikkeling Dalfsen Businessclub www.bouwbedrijfbongers.nl
Bouwbedrijf Wessels Rijssen Bouw en projectontwikkeling Rijssen Lounges www.wesselsrijssen.nl
Bouwhal BV Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.debouwhal.nl
Boverhoff Sloopwerken Bouw en projectontwikkeling Heerde Lounges www.boverhoff.nl
BPD Ontwikkeling Bouw en projectontwikkeling Meerdere locaties Baker Tilly Loge Plus www.bpd.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Brummelhuis Bouwcoördinatie Bouw en projectontwikkeling Deventer Businessclub www.brummelhuis.nl
BTA van der Kolk Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.btavanderkolk.nl
Bukro Zwolle Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.bukro.nl
Bureau CK Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.bureauck.nl
De Afbouwcombinatie Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.deafbouwcombinatie.nl
De Bruin Architecten   Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges
Businessclub
www.debruinarchitecten.nl
De Gilden Bouw en Onderhoud Bouw en projectontwikkeling Kampen Wensink Lease Loge www.degilden.nl
DLH Projectontwikkeling B.V. Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.dlhgroep.nl
E.L. Verbouw Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
EE | Accommodations B.V. Bouw en projectontwikkeling Zeewolde Lounges www.ee-acco.nl
Elias Klussenbedrijf  Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub
F. Herkert h/o Grondfreesbedrijf Zwolle Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.herkerthoveniersbedrijf.nl
FAME B.V. Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.famegroep.nl
GAP Engineering & Project Management Bouw en projectontwikkeling Nieuwleusen Businessclub www.gap-epm.nl
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Hoogeboom Raalte Bouw en projectontwikkeling Raalte Businessclub www.hoogeboom-raalte.nl
Hulstflier Installateurs Elburg BV Bouw en projectontwikkeling Elburg Businessclub
Exposure
www.hulstflier.nl
Inprebo Bouw en projectontwikkeling Nieuwleusen Baker Tilly Loge Plus www.inprebo.nl
J. Zwiers Aannemersbedrijf Bouw en projectontwikkeling Meerdere locaties Businessclub www.zwiersaannemersbedrijf.nl
Kampstaal B.V. Bouw en projectontwikkeling Emmeloord Businessclub www.kampstaal.com
Knol Bouw Bouw en projectontwikkeling Hasselt Businessclub www.knolbouw.nl
Lenferink-Zwolle Schilder en Afbouw B.V. Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.lenferink.com
Loohuis-Assies Installatietechnieken B.V Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.loohuisgroep.nl
MAVE Woon en Klusdiensten Bouw en projectontwikkeling Wezep Businessclub www.mave-woon-klusdiensten.nl
Metsel- en Klusbedrijf Sprokholt Bouw en projectontwikkeling Hattem Businessclub www.sprokholtmetselbedrijf.nl
Nedimpex Products BV Bouw en projectontwikkeling Dronten Businessclub www,nedimpexproducts.nl
Nijhuis Bouw BV  Bouw en projectontwikkeling Meerdere locaties Lounges www.nijhuis.nl
P. Smit Tegelwerken B.V. Bouw en projectontwikkeling Kampen Businessclub www.psmittegelwerken.nl
Raab Karcher Bouw en projectontwikkeling Tilburg Businessclub www.raabkarcher.nl
Remix Droge Mortel BV Bouw en projectontwikkeling Borger Lounges www.remix.nl
Remmers Bouwchemie B.V. Bouw en projectontwikkeling Hoogeveen Businessclub www.remmersbv.nl
Schagen Groep BV Bouw en projectontwikkeling Hasselt Businessclub www.schagengroep.nl
Scheffer Groep Bouw en projectontwikkeling Wezep Wensink Lease Loge www.scheffergroep.nl
SeGeKo Bouw en projectontwikkeling De Krim Businessclub www.vanstaalduinenmontage.nl
Slukom Afbouw BV Bouw en projectontwikkeling IJsselmuiden Businessclub www.slukom.nl
Sportverlichting.com BV Bouw en projectontwikkeling Deventer Businessclub www.sportverlichting.com
Stucadoorsbedrijf Herman Geveke Bouw en projectontwikkeling Kampen Businessclub www.hermangeveke.nl
Triacon Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.triacon.nl
Van der Weerd Hoveniers Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub www.vanderweerdhoveniers.nl
Van Hoek Bouw Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Van Petersen combi/infra Bouw en projectontwikkeling Heerde Businessclub
Van Pijkeren Woningbouw B.V. Bouw en projectontwikkeling Dalfsen Businessclub www.bouwvanpijkeren.nl
Van Werven Infra B.V. Bouw en projectontwikkeling Meerdere locaties Businessclub www.vanwerven.nl
VanWonen Vastgoedontwikkeling BV Bouw en projectontwikkeling Zwolle Wensink Lease Loge www.vanwonen.com
Weever Groep BV Bouw en projectontwikkeling Kampen Lounges www.weever.nl
Wouda Installatietechniek Bouw en projectontwikkeling Dronten Businessclub www.wouda.nl
ZAM Sierbestrating & Tuinhout B.V. Bouw en projectontwikkeling Lelystad Businessclub www.zamsierbestrating.nl
Zonnegilde B.V. Bouw en projectontwikkeling Kampen Wensink Lease Loge www.zonnegilde.nl

Onze partners

Matchday Pass (2020)
PECPOWER