Businessleden

Businessleden

Bedrijfsnaam Vakgebied Locatie Businessruimte(s) Website
A. Fernhout Overig Zwolle Lounges
ABN AMRO MeesPierson Zwolle Financiële instellingen Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
www.abnamro.com
Admono makelaars Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges www.admono.nl
ALM Afbouwgroep Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.alm.nl
AON Verzekeringen Financiële instellingen Hengelo Lounges www.aondirect.nl
Auto Palace Peugeot Handel Meerdere locaties Lounges www.autopalace.nl
Autobedrijf van Leussen Zwolle B.V. Vervoer en transport zwolle Lounges www.vanleussenzwolle.nl
Be-Ge Seating B.V. Vervoer en transport Zwolle Lounges www.savas.be-ge.com
Blauwvingerrally Overig Zwolle Lounges www.blauwvingerrally.nl
Bouwbedrijf Wessels Rijssen Bouw en projectontwikkeling Rijssen Lounges www.wesselsrijssen.nl
Boverhoff Sloopwerken Bouw en projectontwikkeling Heerde Lounges www.boverhoff.nl
Breman Utiliteit Zwolle BV Bouw en projectontwikkeling Zwolle Businessclub
Lounges
Exposure
www.breman.nl
Brovar BV Landbouw Zwolle Lounges
Building Controls B.V. Overig Zwolle Lounges www.buildingcontrols.nl
Bureau HTM Onderwijs Zwolle Lounges www.bureauhtm.nl
Bus BV Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.bus.nl
Coöperatie Nafinco U.A. Overig Zwolle Lounges
Craft Benelux Overig Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.craftsportswear.com
Dabeko BV Vervoer en transport Dalfsen Lounges www.dabeko.nl
DDoen B.V. Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.ddoen.nl
De Bruin Architecten   Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges
Businessclub
www.debruinarchitecten.nl
De Haan Machinefabriek Overig Heino Lounges www.dhmheino.nl
De Stadsbakker Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.destadsbakker.nl
De Witte Assurantiën B.V. Financiële instellingen Meerdere locaties Lounges www.witte.nl
Dusseldorp BMW Zwolle Handel Zwolle Lounges www.dusseldorpbmw.nl
E.L. Verbouw Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.el-verbouw.nl
Edwin van Vilsteren Makelaardij Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges www.evmakelaardij.nl
EE | Accommodations B.V. Bouw en projectontwikkeling Zeewolde Lounges www.ee-acco.nl
Energiewacht Groep Overig Meerdere locaties Lounges www.energiewacht.com
EnNuDus VOF Overig Borculo Lounges www.ennudus.nl
Eurosafe Solutions B.V. Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.eurosafesolutions.nl
FAME B.V. Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.famegroep.nl
Firma Centraal Overig Meerdere locaties Lounges www.facentraal.nl
Flex Impact Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.flex-impact.nl
Fysiostad Gezondheidszorg Meerdere locaties Lounges www.fysiostad.com
GBL ICT ICT Zwolle Lounges www.gblict.nl
Gerson Kantoorspecialisten Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.gerson.nl
Glasservice Drenthe Overig Zwolle Lounges www.glasservicedrenthe.nl
Golfclub Zwolle Sport en recreatie Zwolle Lounges
Businessclub
www.golfclubzwolle.nl
Groveko BV Groot- en detailhandel Meerdere locaties Lounges www.groveko.nl
Haed Recruitment Projects Overig Zwolle Lounges www.haed.nl
HekonValentijn Drukkerij, reclame, vormgeving, fotografie Zwolle Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.hekonvalentijn.nl
Het Notarieel Overige zakelijke dienstverlening Meerdere locaties Lounges
Baker Tilly Loge Plus
www.hetnotarieel.nl
Holtkamp Projectontwikkeling Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.holtkamp-projectontwikkeling.nl
Hulstflier Installateurs Elburg B.V. Bouw en projectontwikkeling Elburg Lounges www.hulstflier.nl
IJsseldelta Cleaning Overig Zwolle Lounges www.ijsseldeltacleaning.nl
Jansen Vastgoed Overig Zwolle Lounges
Wensink Lease Loge
Baker Tilly Loge Plus
www.jansenvastgoed.nl
JOUW Bureau B.V. Overig Zwolle Lounges www.jouw.nl
Kampri Overig Kampen Lounges www.kampri.nl
Kartplaza Exploitatie B.V. Sport en recreatie Nijverdal Lounges www.kartplaza.nl
KroeseTempert Bedrijfsmakelaars Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges www.kroesetempert.nl
KroeseWevers Financiële instellingen Enschede Lounges www.kroesewevers.nl
KVS Kantoorinrichting Groot- en detailhandel Zwolle Businessclub
Lounges
www.kvsbv.nl
Landstede Onderwijs Meerdere locaties Lounges
Businessclub
Baker Tilly Loge Plus
www.landstedembo.nl
Leerentveld Vrijetijd B.V. Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.leerentveldvrijetijd.nl
LENS Accountants Overige zakelijke dienstverlening Raalte Lounges www.lens-accountants.nl
Livera Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.livera.nl
Logistance B.V. Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges
Maxx Vastgoed BV Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.maxxzakelijk.nl
Meinardi Vastgoed B.V. Holding/Beheer/Onroerend goed Heino Lounges www.meinardivastgoed.nl
Muller Bedrijfs Onroerend Goed Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges www.mullerbog.nl
Nijhuis Bouw BV  Bouw en projectontwikkeling Meerdere locaties Lounges www.nijhuis.nl
Nooter Technische Installaties B.V. Overig Zwolle Lounges www.nooter.nl
Novon Schoonmaak BV Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.novon.nl
Pijlman Kantoormeubelen Zwolle Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.pijlman-kantoormeubelen.nl
REBO Bedrijfsmakelaars Holding/Beheer/Onroerend goed Meerdere locaties Lounges www.rebogroep.nl
Schildersbedrijf E. van Dijk B.V. Overig Zwolle Lounges
Businessclub
www.evandijkschilders.nl
Schreuder Installatietechniek Overig Zwolle Lounges www.schreuderbv.nl
Schuttelaar Delicatessen en wijnen Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.schuttelaarwijnen.nl
SEM Productions Overig Meppel Lounges www.sem-productions.com
SIMON Groot- en detailhandel Zwolle Lounges www.simoninterieur.nl
Stern Partyservice V.O.F. Horeca Zwolle Lounges www.sternpartyservice.nl
Ten Hag Makelaarsgroep Holding/Beheer/Onroerend goed Meerdere locaties Lounges
Businessclub
www.tenhag.nl
Timmerman Transporten Staphorst B.V. Vervoer en transport Staphorst Lounges www.timmerman-transport.nl
Triacon Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.triacon.nl
Triflex Overig Zwolle Lounges www.triflex.nl
Typisch22 Overige zakelijke dienstverlening Zwolle Lounges www.typisch22.nl
Van Hoek Bouw Bouw en projectontwikkeling Zwolle Lounges www.vanhoekbouw.nl
Villa Heidebad Horeca Epe Lounges www.villaheidebad.nl
Voerman & Greve Makelaardij Holding/Beheer/Onroerend goed Zwolle Lounges www.voermangreve.nl
WARX B.V. Overige zakelijke dienstverlening Staphorst Lounges www.warx.bv
Wecovi Overig Zwolle Lounges www.wecovi.com
Weever Groep BV Bouw en projectontwikkeling Kampen Lounges www.weever.nl
Wensink Automotive Overig Zwolle Lounges
Businessclub
wijZE | Creativiteit voor merken Drukkerij, reclame, vormgeving, fotografie Rotterdam Lounges www.wijze.nl
Zehnder Group Nederland Overig Zwolle Lounges www.zehnder.nl

Onze partners

PECPOWER